Neden Asansörlü Nakliyat?

Geleneksel nakliyat hizmetleri zorlu bir süreç olduğu için firmayı da müşteriyi de yormaktadır. Bunun önüne geçebilmek için ortaya konulan asansörlü taşımacılık yöntemi sayesinde iş gücünden ve zamandan tasarruf edilmektedir.

DETAYLAR
25. Kata Taşıyoruz!

Asansörlü Nakliyat Eşyalarınızı güvenli bir şekilde 25. kata kadar taşıyabilmektedir.

DETAYLAR
Asansör Kiralama

Asansörlü Nakliyat kalitesiyle asansör kiralayabilirsiniz. Asansör kiralama hakkında detaylı bilgi için lütfen detaylara göz atınız.

DETAYLAR

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü taşımacılık olarak bilinen bu taşımacılık türü sayesinde, dış cepheye bir asansör kurularak buradan ev eşyalarının hızlı adımlarla taşınması sağlanır. Özellikle merdiven aralığı dar olan ve yüksek katlarda oturan kişiler için bu yöntem oldukça uygundur. Bu yöntemin rahatlığı sayesinde eşyaların zarar almadan yeni adreslerine kadar daha pratik bir halde taşınması sağlanmış olur. 

Nakliye işlemlerinde ortaya çıkması mümkün olan sorunları ortadan kaldıran asansörlü nakliyat, günümüzün en çok rağbet gören taşımacılık türlerinden biridir. Her türlü eşyanın kolay bir şekilde taşınmasını sağlayan bu hizmet sayesinde, eşyalarınızın çeşidinin herhangi bir önemi olmadan rahatlığın keyfini yaşayabilirsiniz.  

Fotoğraflar DAHA FAZLASI
Asansörlü
Nakliyat
 

Copyright © 2018 Destan Profesyonel Ev Ofis Nakliyatı, Her Hakkı Saklıdır.