Batıkent Asansörlü Eşya Taşıma

Batıkent Asansörlü Eşya Taşıma

Geçmiş zamanlarda eşya taşımacılığı insanlara sıkıntı veren bir süreçten ibaretti. Eşya taşımacılığı için geleneksel tip yöntemler kullanılır ve durumların bu şekilde olması ise, kişilerin günler boyunca sıkıntı çekmesine neden olurdu. Aynı zamanda işlerin insan gücüne bağlı olarak yapılması bir süre sonra yorgunluğu meydana getirirken, bundan dolayı ortaya çıkan çok fazla hata ve dolayısıyla maddi hasar olurdu. İşte bu tarz olumsuzlukları bitirmek için üretilmiş olan asansörlü nakliyat sistemleri, insanların en çok uğraştığı işlerden biri olan eşya taşımacılığını biraz daha pratik bir hale getirmesiyle biliniyor. Bu sistem üzerinde her türlü eşya daha rahat bir halde taşınırken, geleneksel yöntemlere nazaran daha kısa bir süre içinde eşya taşımacılığı tamamlanmış oluyor. 

Eşya Taşımanın Kolay Hali

Asansörlü nakliyat hizmeti özel bir vinç yardımıyla yerine getirilen bir hizmet konumundadır. Bu vinç en yüksek katlara kadar ulaşabilirken ağırlığı 300 kiloya varan eşyaları taşıyabilme açısından da son derece başarılıdır. Balkon veya pencereden çıkarılacak olan eşyalar için ilk olarak binanın uygunluğu kontrol edilir. Eğer binanın önünde taşımaya engel olacak herhangi bir engel yoksa o zaman bu binalar için asansörlü nakliyat hizmeti uygun olacaktır. Balkon durumunun elverişsiz olması ve pencerelerin küçük olmasından sonra ise, ek seçenekler sunularak kişilerin bunlar üzerinden yararlanması tavsiye edilir. Kişiler dilerlerse pencerenin yıkılmasını sağlayarak eşyaları buradan aldırabilir veya klasik yöntem üzerinden eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıtabilir. Her iki yöntemde uzmanların elinden yapılacağından dolayı, işlemin tam olarak beklenen sonuçları vermesi mümkün olacaktır.

Batıkent Asansörlü Nakliyat

Batıkent sakinleride yine aynı şekilde daha hızlı ve sorunsuz bir taşımacılığın sağlanması adına tercihini asansörlü nakliyat hizmetinden yana kullanıyor. Özellikle yukarıda saydığımız gibi binaların taşıma yapmaya uygun olması ve çevrenin daha elverişli şartlara sahip olması bu hizmetin alınabilmesine olanak sağlayacaktır. Batıkent asansörlü nakliyat hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler ise, evlerine çağıracakları ekspertiz servisinden sonra bu işlemlerin hız kazanmasını sağlayabilirler. 

Ekspertiz servisi evinize geldiğinde taşınması planlanan tüm eşyaların bir listesini alacaktır. Bu sayede doğrudan eşyaların tespiti yapılırken, eşyalar hakkında detaylarda ekip tarafından alınmış olur. Eşyaların sahip olduğu toplam ağırlık, boyutlar ve eşyaların taşınması için gerekli olan araç türü burada ekip tarafından belirlenerek sizlere bu konunun detayları verilecektir. Taşıma ile ilgili her türlü soruyu ekspertiz servisine danışabilir ve aklınızda bulunan her türlü konunun burada sona ermesini sağlayabilirsiniz. Ekspertiz servisinin ziyaretinden sonra taşınma günü için hazırlıklar başlayacaktır. Listeye alınmış olan tüm eşyaların paketlenmesi ve montajı ekip tarafından yapılırken sizin nakliye işinin herhangi bir parçasıyla bile uğraşmanıza gerek kalmaz. Sadece yeni adreslerine gelecek olan eşyalarınızı beklemeye başlayabilir ve nakliye işini oldukça konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 


 
 

Copyright © 2018 Destan Profesyonel Ev Ofis Nakliyatı, Her Hakkı Saklıdır.