Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat

Kurumsal nakliyat hizmeti, diğer nakliye türleri gibi olmayıp daha fazla titizlik ve özen isteyen bir türdür. Kurumsal eşyaların mutlaka düzenli olarak taşınması ve işe büyük bir önem verilmesi gerekir.  Aksi halde yapılan en ufak hatadan sonra bile kurum içindeki bütün düzen bozularak işer büyük ölçüde aksayabilir. İş düzenini sağlamak ve daha verimli bir nakliye işlemi gerçekleştirebilmek adına mutlaka işi güvenilir isimlere teslim etmelisiniz. 

Kurumsal nakliyat için danışmanız gereken en iyi isim olacak firmamız yılların verdiği tecrübe ve müşteri memnuniyetine dayanan iş anlayışıyla eşyaların beklentilerin üstünde taşınmasına olanak sağlayacak bir adrestir. Firmamız için her şeyden önce eşyaların özenli bir şekilde taşınması ve güvenilir bir şekilde yeni adreslerine teslim edilmesi önemli bir konu halindedir. Eşyaların korunmasını en ince ayrıntısına kadar düşünmekte olan nakliye ekibi bu alanda herhangi bir sorun çekmenizin önüne geçerken, bütün riskleri hesaba katarak çalışmalara başlar. İşlemin her adımı planlı bir şekilde devam etmekte olup, ekiplerimiz tarafından kesinlikle hata meydana gelmeyecek şekilde özenli bir halde çalışılmaktadır.

Kurumsal Nakliyat Aşamaları

Kurumsal taşımacılık için firmamıza yöneldiğinizde, işlerin biraz daha kolay bir şekilde akması ve planlı bir şekilde yürütülmesi için bazı planların yapılması söz konusu olacaktır. Ekspertiz aşaması ile başlayan bu süreç taşınmanın daha sorunsuz tamamlanabilmesi açısından büyük bir öneme sahiptir.  Taşınmaya karar verdiğiniz an ekspertiz servisi kuruma kadar gelerek, taşınacak eşyalar için detaylı bir araştırmayı başlatır. Konu hakkındaki tüm detayları inceleyen ekspertiz servisi taşınma sırasındaki bütün olasılıkları hesaba katarak incelemesini yapar. Bu bakımdan taşınması planlanan eşyaların miktarı, taşınacak eşyaların toplam boyutu, araç içinde ne kadar yer kaplayacakları, binanın adres bilgisi, binanın çevre durumu gibi çok sayıdaki durum inceleme altına alınarak buna uygun olarak gerekli adımların atılması sağlanır. Bu durumlar hesaplandıktan sonra ekspertiz ekibi konu hakkında sizi bilgilendirecek ve taşımanın nasıl gerçekleştirilmesi gerektiğinin bilgisini verecektir. Taşınma konusunda eğer anlaşma sağlanırsa o zaman sözleşme imzalanarak taşınma günü için ön hazırlıkların başlatılması sağlanır. 

Taşınma günü geldiğinde eşyalar uygun şekilde paketlenerek hasar almasının önüne geçilir. Büyük eşyalar söz konusu olursa bunlarında demontesi yapılarak paketlenmesi sağlanacaktır. Öte yandan elektronik eşyalarında taşıma sırasında herhangi bir hasar almaması için özenli halde paketlenmesi sağlanır. Yani eşyalarınız ve en kıymetli dosyalarınız bu nakliye işlemi sırasında sorunsuz bir şekilde paketlenerek nakliye araçlarına yerleştirilmesi sağlanır. Yol süresinde oluşabilecek her türlü hasar durumuna özel olarak ise, eşyaların sabitlenmesi sağlanırken daha güvenli bir uygulama için harekete geçilir. Nakliye araçları bu kadar güvenilir bir hal içinde yeni adreslerine kadar ulaştırılır. İşlem sonunda eşyalar ilk adreslerinden alındığı gibi hasarsız ve sorunsuz bir biçimde yeni adreslerine yerleştirilerek işlemin tamamlanması sağlanır.


 
 

Copyright © 2018 Destan Profesyonel Ev Ofis Nakliyatı, Her Hakkı Saklıdır.